Thursday, March 8, 2012

Providence


In the old world shadows of Providence, Rhode Island, Nina Grey finds herself the center of a war between Hell and Earth.

Struggling with her father’s recent death, Nina meets Jared Ryel by chance…or so she believes. Although his stunning good looks and mysterious talents are a welcome distraction, it soon becomes clear that Jared knows more about Nina than even her friends at Brown University. When questions outnumber answers, Jared risks everything to keep the woman he was born to save—by sharing the secret he was sworn to protect.

When her father’s former associates begin following her in the dark, Nina learns that her father is not the man she thought he was, but a thief who stole from demons. Searching for the truth behind her father’s death, Nina stumbles upon something she never expected—something Hell wants—and only she holds the key.


Nina Grey on tudeng Providence'i linnas Browni ülikoolis ning peab toime tulema emotsioonidega, mis tulenevad hiljutisest isa surmast. Matusepäeva õhtul kohtab Nina Jared Ryelit. Juhuslikult. Vähemalt nii Nina arvab. Jared ja Nina põrkavad aina tihedamini kokku. Nende vahel on midagi tärkamas, aga kõik on väga kahtlane. Ühel hetkel tekib Ninal rohkem küsimusi kui Jaredil vastuseid jagub ja Jared on sunnitud rääkima tõtt.

Olin nii, nii, nii elevil, et saan lugeda Jamie McGuire’i romaani, kuna „Beaudiful Disaster“ jättis minusse väga sügava jälje, aga ma pidin "Providence'is"pettuma, sest see lihtsalt ei olnud nii hea, kui ootasin. Lool polnud iseenesest midagi viga, polnud ka tegelastel ja looarendusel, aga see polnud nii pingeline, emotsiooniderikas ja mh.. Midagi oli puudu. 

Ma ei oskagi midagi öelda. Täiesti keskmine raamat ja täiesti keskmine.. Kõik oligi keskmine. Tegelasi oli tegelikult nii palju, et kõigi lugusid ei saanudki korralikult välja arendada. Ehh.. Rohkem polegi midagi öelda. Jah. Nothing to say anymore. Ma ei mäletagi enam midagi erilist. Mõlemad, nii esimene kui ka teine osa, on mu peas nagu üheks suureks udukuuliks kogunenud ja ma ei suudagi eristada enam, mis esimeses, mis teises raamatus juhtus, seepärast ei oska ma ka suurt midagi öelda.

Hinne: 2/5.

Lugemisjärjekord:
  1. “Providence“
  2. “Requiem“
  3. “Eden“

No comments:

Post a Comment