Saturday, March 10, 2012

This Means War


To read in English, click on 'Read more'

Üldjuhul lähen kinno etteplaneeritult, teades juba varem, et tahan seda filmi näha. Ühel esmaspäevaõhtul helistasid sõbrad ja kutsusid kinno filmi "This Means War" vaatama ning olin õnneks treilerit näinud ja tundus üpriski lahe, kuigi kartsin, et kõik lahedad kohad on treileris ära näidatud.

Mida ma filmist arvasin? Hollywoodilik. Jah, hollywoodilik ja tüüpiline märulikomöödia, aga naerda sai kõvasti. Praktselt terve saal naeris iga viie minuti tagant ja olin rõõmus, et kõik paremad stseenid ei esinenudki treileris, vaid oli põhjust ka üllatuda.

Film pakkus nii meelelahutust kui ka silmailu, sest Reese Witherspoon on kindlasti kena väljanägemisega, Tom Hary’st ja Chris Pine’ist pole mõtet rääkidagi. Ainuüksi Tom Hardy aktsent annab filmile boonuspunkte.

Sisu filmil oli, aga samas ei olnud ka. Nagu ütlesin, oli see tüüpiline märulikomöödia ja erilist filosoofiat või elutarkust filmist otsida ei tasu. Lõpp oli minu jaoks ootamatu. Lugesin, et linateose lõpp filmiti kolmes variandis: Witherspooni karakter lahkus emma-kumma mehega ja kolmas variant hõlmas endas sõprade leppimist ja naise üksinda jätmist. Mina (ja ka mu kaaslased) ei arvanud, et film nii lõppeb ja mingil määral olin pettunud, aga samas oli see mõnus vaheldus, sest Hollywoodist väljutatud projektid on üldjuhul väga etteaimatavad.

Jällegi mõnus film sõpradega õhtul vaatamiseks: nalja sai, actionit oli ja peaosades mängivad ilusad inimesed. Muideks, Chelsea Lately’t oli toredas mõttes imelik (kui see üldse võimalik on) suurel ekraanil vaadata, tema loomulik sarm ja karisma paistsid välja.Usually I know which movie I’m going to see and I’ve watched the tralier before and thought that I must see this movie. Like now! But this wasn’t the here. On an ordinary Monday night one of my friends called and asked if I’d like to go to the movies to see "This Means War". I’d seen the trailer and it seemed cool, but I was afraid that all the best parts were already shown in the trailer.

My musings? Like everything in Hollydood. Jep. It was a typical comedy full on action, but there were plenty of parts to laugh about. Almost everyone was laughing and I was extremely glad that they didn’t show all the cool parts in the trailer. I was suprised.

The movie was entertaining and there was plenty of beauty on the screen: Reese Witherspoon is quite pretty and there’s no need to even start about Tom Hardy or Chris Pine. Oh, and Tom Hardy’s accent gives bonus points. For real!

The story was quite okay. As I said, it was a typical action filled comedy and there wasn’t anything philosophical or wise in the movie. The ending was quite unexpected. I read that they made three endings for it: Witherspoon chose either Pine’s or Hardy’s character and the third option was that the guys made up and left her by herself. I (and my friends) didn’t think it would end like this and on one hand I was dissapointed by it, but on the other hand I was glad that I was suprised. Usually everything that comes out of Hollywood is pretty much predictable.

Again, a movie to watch with a bunch of friends: funny, full of action, beautiful people. By the way, it was weird in a good way to watch Chelsea Lately on the big screen, her natural charisma is great.

No comments:

Post a Comment